Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, Запорожье
ПРОМТОВСЕРВІС
ПРОМТОВСЕРВІС
+380 (50) 421-33-64

Проектор BenQ MS506

Під замовлення
9 100 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, Запорожье

Опис

Компанія BenQ розробила спільно з Philips технологію Smart Eco - це унікальне рішення, яке дозволяє динамічно управляти енергоспоживанням проектора в залежності від режиму використання та типу проектованого зображення.

Режим SmartEco дозволяє проектору автоматично регулювати потужність ламп і інтелектуально встановлювати яскравість лампи на рівень максимального енергозбереження, зберігаючи найкращий контраст і яскравість зображення.

Режим LampSave динамічно регулює потужності лампи, тим самим продовжуючи її термін служби на 50%! Також до 50% скорочується частота заміни ламп.

При відсутності вхідного сигналу від джерела протягом трьох хвилин відбувається автоматичне перемикання в режим Eco Blank. Eco Blank - режим, який не дозволяє витрачати електрoенергію даремно і продовжує термін служби лампи.

Проектор MS506 оснащений вбудованими динаміками. Ви можете слухати свою улюблену музику, навіть коли проектор знаходиться в режимі очікування.

Також DLP-проектори мають високий рівень контрастності для бездоганної візуалізації дрібних деталей, тонких ліній і темних сцен. Більш глибокий чорний колір і більш чітке і чисте зображення зроблять вашу презентацію легко читається навіть з найостанніших рядів в добре освітленому класі

Проектор BenQ MS506

Відгуки

Поки немає відгуків
Проектор BenQ MS506 від компанії ПРОМТОВСЕРВІС - фото
Під замовлення
9 100 грн

Подібні товари

Підпишіться на нашу e-mail розсилку, щоб бути в курсі наших найкращих пропозицій!

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх